You are here
Home > turystyka > Sposoby na ogrzanie jachtu w zimne dni

Sposoby na ogrzanie jachtu w zimne dni

Sposobów na ogrzanie jachtu w jesienne czy zimowe wieczory jest wiele, ale trudno wybrać ten jeden najlepszy. Poniżej podpowiadamy, jak pływać komfortowo i w cieple.

Mimo że rejs łodzią czy jachtem głównie kojarzy nam się z wakacjami i pełnym słońcem, nie zawsze tak jest. Miłośnicy żeglugi wybierają się na pełne morze znacznie częściej i nie tylko w ciepłych miejscach – jak na przykład Karaiby.

Warto zdecydować się na specjalny osprzęt zapewniający komfortowe warunki na pokładzie jachtu również w te chłodne i zimne pory roku. Dzięki temu można przedłużyć sezon jachtowy. Systemy ogrzewania o których można przeczytać na tej stronie: https://www.eberspaecher.pl/produkty/ogrzewania-spalinowe/wyposazenie-dodatkowe/jachty-i-lodzie.html wyznaczają nowe standardy wśród systemów zasilanych paliwem. Absolutnie nie należy stosować przenośnych piecyków, m.in. popularnej „kozy”, która jedynie może zagrozić naszemu bezpieczeństwu. Warto sprawdzić ofertę różnych producentów – systemy ogrzewania produkuje m.in. Eberspächer, Webasto itd. Powoli stają się one już standardem w łodziach oraz na jachtach.
(Red. KKw)

Top