You are here
Home > Jacht Fila 880 czarter Mazury – Ślepy Jim

czarter jachtu phila 880 cena i opinie Jacht żaglowy Fila 880 jest to jeden z najszybszych jachtów sportowo- turystycznych z wyjątkowopraktycznymi rozwiązaniami pokładu, takielunku oraz zabudowy wnętrza. Niezwykle szybki i zwrotny zapewnia bezpieczeństwo żeglugi w niemal każdych warunkach. Phila 880 adresowana jest na polskie wody wewnętrzne ze szczególnym naciskiem na jakże wymagające akweny Wielkich Jezior Mazurskich

P O K Ł A D

Szerokie pół pokłady jachtu phila 880 zapewniają swobodę komunikacji i plażowanie. Lekki obrotowy miecz wypornościowy nie wymaga wielkiego wysiłku. Wyciągać go można bez stosowania korby. Kosze rufowe z ławeczkami zapewniają sternikowi komfort oceny sytuacji i zwiększają bezpieczeństwo na tłocznych mazurskich akwenach. Potrójne przełożenia przy bramce do stawiania masztu oraz maszt oparty o stały krzyżak pod kątem ok. 15 stopni ułatwiają pokonanie pierwszego oporu podczas operacji jego stawiania , a stabilizacje zapewniają półkosze wantowe.

W N Ę T R Z E

Wnętrze jachtu Fila 880 zaprojektowane jest tak, aby spełniało praktyczne wymogi mazurskiego rejsu. Dwie podwójne koje rufowe i dziobowa podwójna koja z rozsuwanym zamknięciem pozwala na „pływalność” 6 osobom. Dodatkowa część załogi może wykorzystać koje w messie.

Na przysłowiowe „bambetle” przygotowano szereg bakist i jaskółek. Kambuz wyposażono w kuchenkę, zlewozmywak, lodówkę. Bytowanie na jachcie umila radio CD. Obie wersje posiadają obszerną kabinę WC.

Dowiedz się więcej na temat jachtu phila 880

Jacht Phila 880 czarter mazury – oferta

M E D I A

Energia do lodówki czerpana jest z 11 kg butli gazowej, co pozwala na 14 dniowe korzystanie z niej niezależnie od źródła prądu.

Zaopatrzenie w wodę regulowane jest ok. 90 litrowym zbiornikiem wody pitnej oraz instalacją wody zaburtowej. Ośmiokonny, doczepny silnik czterosuwowy zapewnia temu jachtowi bezpieczne manewry w każdych warunkach pogodowych.

Instalacja elektryczna

– stanowisko akumulatora
– rozdzielnia z gniazdem do ładowania komórki (gniazdo zapalniczki samochodowej)
– 5 plafonier sufitowych
– wyłącznik prądu

Takielunek

– maszt 11 m
– bom
– komplet stalówek ze ściągaczami
– komplet fałów i szotów
– obciągacz bomu
– fok 17 m2
– grot na liklinie 22 m2
– szoty
– talia grota

Jacht Phila 880 cena

Tu możesz dodać swoją ofertę czarteru oraz znaleźc informacje o aktualnych cenach

Top